Dekoracje i dodatki
7 stycznia 2018

Propozycje atrakcji weselnych wraz z cenami

Karaoke

Koszt - 0 zł

Karaoke to zabawa, którą da się zorganizować bez ponoszenia dodatkowych kosztów. O udostępnienie takiej atrakcji można poprosić zespół lub DJ-a albo przygotować ją samodzielnie. Wystarczy wydrukować teksty popularnych utworów i nagrać piosenki na płycie. Przy niedużym wysiłku można zorganizować zabawę, która dostarczy rozrywki na wiele godzin.

Lampiony szczęścia

Koszt - ok. 7 zł sztuka

Lampiony szczęścia wywodzą się z Dalekiego Wschodu. Zgodnie z wierzeniami przynoszą szczęście, a unoszące się do góry światła tworzą niepowtarzalną atmosferę, zwłaszcza po zapadnięciu zmroku. Lampiony mogą wznieść się na wysokość nawet 500 m. Dostępne są różne rodzaje lampionów, np. owalne, różnokolorowe, w kształcie serca.

Księga gości

Koszt - 60-150 zł 

Księga gości to miejsce, gdzie goście weselni mogą zostawić wpisy, które zawierają życzenia, podziękowania, wrażenia z wesela i inne treści. Jest to doskonała pamiątka, dająca gościom szansę na kreatywne wyrażenie uczuć. Należy wyznaczyć osobę odpowiedzialną za księgę, która będzie pilnowała, żeby wszyscy zostawili wpis lub też podawać ją z ręki do ręki przy stole.

Iluzjonista lub komik

Koszt - od 500 zł

Występ komika lub iluzjonisty sprawi, że wesele będzie naprawdę wyjątkowe. Klasyczne sztuczki wykonywane przez iluzjonistę na oczach widzów dostarczą rozrywki nawet najbardziej wymagającym i znudzonym gościom weselnym. Podobny efekt da występ dobrego komika, zwłaszcza jeśli będzie potrafił wciągnąć do zabawy publiczność.

Czekoladowa fontanna

Koszt - od 300 zł do ponad 700 zł w zależności od wielkości fontanny i ilości czekolady.

Fontanna czekoladowa to atrakcja dla wszystkich wielbicieli słodyczy. Wyglądem przypomina zwykłą fontannę, ale zamiast wody wypełnia ją pyszna, płynna czekolada, w której można zanurzyć różne przekąski. Najważniejsze jest użycie dobrej jakości czekolady, np. deserowej lub smakowej.

Balony z helem

Koszt - 200 - 400 zł w zależności od ilości balonów

Wypuszczenie balonów z helem to kolejny pomysł na widowiskową atrakcję weselną. Kolorowe balony unoszące się do nieba będą widoczne w promieniu kilku kilometrów. Na balonach można umieścić imiona lub zdjęcia pary młodej. Każdy z gości otrzymuje kilka balonów i na dany znak wszyscy razem wypuszczają je, tworząc niesamowity widok.

Gołębie ślubne

Wypuszczenie gołębi

Koszt - 180-500 zł.

Białe gołębie symbolizują miłość, a ich wypuszczenie jest bardzo romantycznym gestem. Gołąbie można uwolnić z rąk lub z kosza. Zazwyczaj wypuszcza się dwa, cztery lub sześć ptaków.

Pokaz sztuki barmańskiej

Koszt - 500-1300 zł

Pokazy profesjonalnych barmanów to atrakcja weselna, który zyskuje na popularności. Imponujące triki barmańskie dostarczą rozrywki wszystkim gościom. Pokazy są bardzo widowiskowe i mogą zostać wzbogacone o elementy pirotechniczne.

Tuba z konfetti

Koszt - 15-50 zł

Konfetti to atrakcyjny zamiennik dla tradycyjnego ryżu. Tuby są bezpieczne, konfetti zostaje wyrzucone w powietrze dzięki sprężonemu powietrzu. Najlepiej użyć co najmniej czterech jednocześnie.

Redakcja
domweselny.net.pl

Zobacz

17 grudnia 2021

Dekoracje ścienne do salonu

Malowana fototapeta to świetny sposób, aby przenieść do swojego salonu atmosferę z zewnątrz...
13 stycznia 2018

Rodzaje kieliszków, czyli jak podawać alkohole?

Mimo iż wódka wciąż stanowi najpopularniejszy trunek serwowany na weselach, zazwyczaj...
12 stycznia 2018

Stylowe dekoracje sali weselnej

Organizując wesele do dyspozycji pozostaje wiele różnego rodzaju sal weselnych, mniej i...