Moda
4 kwietnia 2018

Jak się ubrać na różnego rodzaju eventy?

W czasach, kiedy na świecie jednym z najważniejszych aspektów jest wygląd, staramy się ubierać, jak najlepiej, aby zrobić świetne wrażenie, dzięki czemu może nam to pomóc w wielu sytuacjach. Na przykład, gdy chcemy osiągnąć porozumienie, jeśli chodzi o ważną umowę lub idziemy na rozmowę, o pracę, gdzie pracodawca na pewno będzie zwracał uwagę na nasz wygląd zewnętrzny. Oczywiście tak samo w takich sytuacjach, jak i na różnego rodzaju imprezach czy wydarzeniach warto założyć coś, co będzie odpowiednie do sytuacji, a przede wszystkim schludne i eleganckie.

Przedstawię wam teraz kilka wydarzeń i to, jak powinniśmy się na nie ubrać. Na imprezy z przyjaciółmi czy kiedy wychodzimy na imprezę do klubu lub w podobne miejsca, najważniejsze jest to, aby ubrać się wygodnie, ponieważ, kiedy przyjdzie nam tańczyć, ciężko będzie to robić w sukni po kostki lub ciasnych spodniach w przypadku mężczyzny. Kobieta powinna więc założyć wygodną sukienkę lub nawet spodnie, które będą przede wszystkim wygodne, oczywiście zachowując rozsądek, jeżeli chodzi, o elegancję. Mężczyzna powinien założyć wygodne jeansy oraz koszulę, która będzie sportowa lub na przykład koszulkę polo. W takich ciuchach na pewno będziemy czuć się wygodnie i będziemy się świetnie bawić.

Kiedy impreza wymaga czegoś więcej, niż wygodnych ciuchów, jak na przykład sylwester to warto troszkę zaszaleć. W przypadku kobiet, powinna to być krótka sukienka lub spódniczka, która będzie zarazem elegancka, ale oryginalna i pokazująca, że sylwester to czas zabawy. Warto zaopatrzyć się w wiele akcesoriów, które podkreślą nasz styl. Mężczyzna powinien założyć eleganckie spodnie, ale nie takie od garnituru i białą lub innego koloru koszulę, która będzie elegancka, ale również nie do przesady. Tak jak w przypadku imprez z przyjaciółmi, także na sylwestrze będziemy dużo tańczyć, więc mimo wszystko wygodne buty, zamiast długich szpilek będą lepsze.

Jest jednak pewne wydarzenie, które jest z jednej strony bardzo wyniosłe i ważne, a z drugiej powinno być bardzo radosne i powinniśmy się na nim długo i dobrze bawić. Mam na myśli wesele i poprawiny. Tutaj sprawa jest troszkę bardziej skomplikowana, ponieważ kobiety mają narzucony stereotyp, powinny zakładać suknie ślubne długie, białe i najlepiej bardzo drogie. Mimo wszystko nie tędy droga, ponieważ w dzisiejszych czasach warto wyglądać również oryginalnie i ciekawie, dlatego inny kolor sukni lub elegancka sukienka również będzie fajnym wyborem. W przypadku mężczyzn, sprawa również jest otwarta, granatowy garnitur to nie jest coś, co jest obowiązkowe. Można założyć na przykład biały lub troszkę pokombinować z kolorem krawatu lub koszulki pod marynarką.

Moda ślubna to drażliwy temat i z jednej strony mamy tradycję, a z drugiej nowoczesność, która puka do drzwi tego tematu dość głośno. Jak widzimy, jest wiele okazji, na które trzeba ubrać się odpowiednio. Jednak każdy wybierze to, co będzie mu odpowiadać. Ważne, aby nie ograniczać się tylko do jednego stylu i rodzaju naszych ubrań na imprezach czy spotkaniach.

 

Materiał zewnętrzny

Redakcja
domweselny.net.pl

Zobacz

2 lipca 2018

Zastosowanie osocza bogatopłytkowego

W medycynie estetycznej, jak w niemal każdej dziedzinie nauki i praktyki, co pewien czas...
21 grudnia 2017

Wesele – co ubrać zamiast sukienki?

Już niedługo, odbędzie się wesele z twoją obecnością, w roli gościa. Jednak myśl, iż...
7 listopada 2017

Na wesele w charakterze gościa, czyli w co się ubrać na oficjalną uroczystość

Jeśli chodzi o strój weselny, dominuje przekonanie, że jego skomponowanie to zadanie...